UKS Sakura

Jeżeli szukasz klubu sztuk walki na terenie gminy Komorniki, w którym możesz trenować niezależnie od poziomu Twojego zainteresowania to zapraszamy na treningi:

• Karate,
  • K1 , Kick-boxing, boks
  • BJJ, MMA

a także

• Gimnastyka z elementami akrobatyki
  • Taniec

Wszystkie zajęcia z powyższej oferty odbywają się w naszej siedzibie i głównej sali – Poznańska 19 w Komornikach.

Prowadzimy również zajęcia w placówkach edukacyjnych -> LOKALIZACJE

Nasz Klub organizuje półkolonie letnie i zimowe. W wakacje letnie jeździmy na obozy sportowe. Współpracujemy z najlepszymi klubami karate w Wielkopolsce , dzięki tej współpracy zawodnicy mają okazje startować w zawodach na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

UKS Sakura Komorniki realizuje program „Sportowa gmina” pod patronatem Wójta Jana Brody współpracując przy tym ze Szkołami Podstawowymi zlokalizowanymi na terenie Gminy Komorniki.