Komunikat dla członków UKS Sakura

Witam serdecznie,

po przerwie wakacyjnej wracamy do treningów!

Pierwszy trening 4 września!

Szykują się wielkie zmiany organizacyjne, związane z częściowym przeniesieniem prowadzonych zajęć do budynku Szkoły Podstawowej im. J.Korczaka przy ulicy Staszica 25.

Wciąż jednak oczekuję na plan zajęć podstawówki, na tę chwilę obiecano mi trzy godziny w 3 różne dni w tygodniu, (godziny 17.00-20.00, dni prawdopodobnie: poniedziałek, środa, piątek). Więcej będę wiedział w przyszłym tygodniu o czym niezwłocznie Państwa poinformuję.

We wrześniu póki co trenujemy „po staremu” – hala GOSIR-u przy ulicy Polnej 37

Grupa I – 15.45-16.30 Poniedziałek, piątek

Grupa II (starsi) – 16.30-17.15 Poniedziałek, piątek

Grupa III – 17.15-18.00 Poniedziałek, piątek

Grupa dorosła  – 19.00-20.30 piątek, 18.30-20.00 niedziela

Po corocznym naborze, wykrystalizowaniu się planu oraz sytuacji dotyczącej godzin wynajmowania przez nas sal w obydwu szkołach wszyscy członkowie UKS Sakura zostaną podzieleni na nowe grupy – grafik zostanie przesłany drogą mailową lub podany na stronie.

Należy się spodziewać, że do momentu częściowego przeniesienia treningów do Szkoły Podstawowej, nowe osoby będą dołączane do grup już istniejących – jednak będzie do stan chwilowy, który potrwa maksymalnie do 1 października.

Docelowo będę dążył to stworzenia 5-6 grup ( max po 15 osób) :

– początkującej I

– początkującej II

– zaawansowanej I

– zaawansowanej II

– gimnazjalnej

– dla osób dorosłych

W tych dwóch ostatnich grupach nacisk będzie kładziony dodatkowo na elementy boksu i kick-boxingu.

Trener